Arsen Yusupov xüsusi əməliyyatın iştirakçısı Yusup Rəsulovla görüşüb
Dağıstan Respublikasının İnformasiya və mətbuat Agentliyində şöbə müdiri Arsen Yusupovun xüsusi hərbi əməliyyatın iştirakçısı Yusup Rəsulovla görüşü keçirilib.
Yusup cəbhə günləri, Hər anın sonuncu ola biləcəyi günlər, Xidmətin çətinlikləri və əsl döyüş Qardaşlığı ilə bağlı xatirələrini bölüşdü. Aldığı xəsarətdən və cəsarətinin qeyd olunduğu mükafatlardan danışdı. Bu yaxınlarda o, iki — Jukov ordeni və Suvorov ordeni ilə təltif edildi.
O, həmyerlilərindən və biznes icmalarının nümayəndələrindən mütəmadi olaraq döyüş bölgəsinə daxil olan humanitar yüklərin əhəmiyyətindən də xüsusi səmimiyyətlə danışdı.
Arsen Yusupov qonağa cansağlığı və uğurlar arzuladı, həmçinin əzmkarlığına və cəsarət və cəsarət nümunəsinə görə təşəkkür etdi. Ayrı — ayrılıqda ona görkəmli dağıstanlılar-döyüş hadisələrinin qəhrəmanlarından bəhs edən «qələbə ensiklopediyası» nın bir neçə nüsxəsini təqdim etdi.